Запрошуємо всіх студентів ДонНУЕТ

на презентацію програми
міжнародної виробничої практики

Телефон для довідок:
+ 38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна.

15 лютого 2019 року о 11:40
в актовій залі ДонНУЕТ

ДонНУЕТ запрошуе на навчання

День науки в ДонНУЕТ

з 11 лютого по 05 березня 2019р.
Конкурс творчих робіт
на фінансову тематику
Конкурс наукових робіт
Встигни до 10 березня 2019 рок
День університету
Запрошуємо
на цікаві й інтерактивні заняття
школярів 10-11 кл.
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
Запрошуємо вступників до участі
українська мова та література
математика, фізика, хімія,
іноземна мова
Slider

Лекція для широкого загалу «Як створити свій популярний YouTube канал і стати Ютубером»

2 жовтня 2018, 5:32 pm

До уваги студентів, викладачів за інших зацікавлених осіб!

Цієї п'ятниці, 5 жовтня 2018 року о 10.30 (актова зала) у ДонНУЕТ імені М. Туган-Барановського відбудеться науково-популярна лекція Віталія Борщука «Як створити свій популярний YouTube канал і стати Ютубером».

Віталій Борщук викладає в Комп'ютерній академії ШАГ такі дисципліни, як IT Start, програмування ігор Kodu Game Lab і Construct2, прикладний дизайн, мультиплікація і монтаж відео, web-дизайн, 3D-моделювання, IoT, Розумний будинок і Робототехніка. Більше 3 років Сhief designer онлайн ігри newcombats.com. Більше 50 виконаних проектів в напрямку дизайну. Займається навчанням дітей працівників підприємства в рамках соціального проекту «SmartStart IT with ArcelorMittal». Інтереси: розробка мобільних додатків і програмування на Java. Сертифікати: «Microsoft.Digital Literacy in education», Інспектор з кадрів, GeekBrains: Photoshop, програмування і Веб-розробка, МОН за програмою «Основи інформаційно-комунікаційних технологій».

Запрошуємо всіх бажаючих!

www.prostopros.ru