ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402 ДонНУЕТ

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

Лекція для широкого загалу «Як створити свій популярний YouTube канал і стати Ютубером»

2 жовтня 2018, 5:32 pm

До уваги студентів, викладачів за інших зацікавлених осіб!

Цієї п'ятниці, 5 жовтня 2018 року о 10.30 (актова зала) у ДонНУЕТ імені М. Туган-Барановського відбудеться науково-популярна лекція Віталія Борщука «Як створити свій популярний YouTube канал і стати Ютубером».

Віталій Борщук викладає в Комп'ютерній академії ШАГ такі дисципліни, як IT Start, програмування ігор Kodu Game Lab і Construct2, прикладний дизайн, мультиплікація і монтаж відео, web-дизайн, 3D-моделювання, IoT, Розумний будинок і Робототехніка. Більше 3 років Сhief designer онлайн ігри newcombats.com. Більше 50 виконаних проектів в напрямку дизайну. Займається навчанням дітей працівників підприємства в рамках соціального проекту «SmartStart IT with ArcelorMittal». Інтереси: розробка мобільних додатків і програмування на Java. Сертифікати: «Microsoft.Digital Literacy in education», Інспектор з кадрів, GeekBrains: Photoshop, програмування і Веб-розробка, МОН за програмою «Основи інформаційно-комунікаційних технологій».

Запрошуємо всіх бажаючих!

www.prostopros.ru