ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402 ДонНУЕТ

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

Обласна іменна стипендія осіннього семестру

1 жовтня 2018, 6:03 pm
Категорія Новини

Вітаємо студентів Університету з отриманням обласних іменних стипендій!

Кращі студенти Дніпропетровщини отримують обласну стипендію щосеместра. З жовтня по грудень додаткові кошти сплачуватимуть 157 студентам регіону. Таке рішення прийняла обласна стипендіальна комісія з призначення обласних іменних стипендій кращим учням, студентам та аспірантам Дніпропетровської області. Про це повідомили в департаменті освіти та науки облдержадміністрації.

Цього семестру право отримувати обласну іменну стипендію вибороли такі студенти Донецького національного університету економіки і торгівлі імені М. Туган-Барановського:

1. Зайченко Юлія Володимирівна
  2. Козлова Валентина Віталіївна
  3. Попозогло Тетяна Сергіївна
  4. Тузова Крістіна Олександрівна

Найщиріші вітання переможцям! Наснаги та натхнення у подальшому навчанні!

www.prostopros.ru