ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402 ДонНУЕТ

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

Яка ціна держави для мешканців Кривого Рогу?

30 листопада -0001, 2:02 am
Категорія Новини

26 вересня 2018 року у Кривому Розі відбулася зустріч організаторів всеукраїнського туру Віталія Шабуніна (Голова правління Центру протидії корупції) та Миколи Малухи (Експерт Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна, ГО Ціна держави) з активістами. У зустрічі взяли участь студенти Донецького національного університету економіки і торгівлі імені М. Туган-Барановського Олександр Богун та Дарина Трифонова.

На зустрічі були презентовані результати експертного дослідження, яке було покликано дати відповідь на запитання «Яка ціна держави для мешканців Кривого Рогу?». У рамках проекту «Ціна держави» на Площі Горького була встановлена тематична виставка, а мешканцям пропонували порахувати всі свої податки.

Метою проекту «Ціна держави» є активізація громадян до контролю власних податків. Податки громадян є основним джерелом наповнення державного та місцевого бюджетів. Важливим є формування розуміння, що корупція та розкрадання бюджетних коштів – це замах на власні гроші громадян, які вони чесно сплатили через свої податки.

www.prostopros.ru