Запрошуємо всіх студентів ДонНУЕТ

на презентацію програми
міжнародної виробничої практики

Телефон для довідок:
+ 38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна.

15 лютого 2019 року о 11:40
в актовій залі ДонНУЕТ

ДонНУЕТ запрошуе на навчання

День науки в ДонНУЕТ

з 11 лютого по 05 березня 2019р.
Конкурс творчих робіт
на фінансову тематику
Конкурс наукових робіт
Встигни до 10 березня 2019 рок
День університету
Запрошуємо
на цікаві й інтерактивні заняття
школярів 10-11 кл.
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
Запрошуємо вступників до участі
українська мова та література
математика, фізика, хімія,
іноземна мова

Яка ціна держави для мешканців Кривого Рогу?

30 листопада -0001, 2:02 am
Категорія Новини

26 вересня 2018 року у Кривому Розі відбулася зустріч організаторів всеукраїнського туру Віталія Шабуніна (Голова правління Центру протидії корупції) та Миколи Малухи (Експерт Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна, ГО Ціна держави) з активістами. У зустрічі взяли участь студенти Донецького національного університету економіки і торгівлі імені М. Туган-Барановського Олександр Богун та Дарина Трифонова.

На зустрічі були презентовані результати експертного дослідження, яке було покликано дати відповідь на запитання «Яка ціна держави для мешканців Кривого Рогу?». У рамках проекту «Ціна держави» на Площі Горького була встановлена тематична виставка, а мешканцям пропонували порахувати всі свої податки.

Метою проекту «Ціна держави» є активізація громадян до контролю власних податків. Податки громадян є основним джерелом наповнення державного та місцевого бюджетів. Важливим є формування розуміння, що корупція та розкрадання бюджетних коштів – це замах на власні гроші громадян, які вони чесно сплатили через свої податки.

www.prostopros.ru

auvm