Запрошуємо всіх студентів ДонНУЕТ

на презентацію програми
міжнародної виробничої практики

Телефон для довідок:
+ 38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна.

15 лютого 2019 року о 11:40
в актовій залі ДонНУЕТ

ДонНУЕТ запрошуе на навчання

День науки в ДонНУЕТ

з 11 лютого по 05 березня 2019р.
Конкурс творчих робіт
на фінансову тематику
Конкурс наукових робіт
Встигни до 10 березня 2019 рок
День університету
Запрошуємо
на цікаві й інтерактивні заняття
школярів 10-11 кл.
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
Запрошуємо вступників до участі
українська мова та література
математика, фізика, хімія,
іноземна мова
Slider

Рада ректорів ЗВО, які тимчасово переміщені із зони проведення антитерористичної операції

27 вересня 2018, 11:02 am
Категорія Новини

25 вересня 2018 року в.о. ректора Донецького національного університету економіки і торгівлі імені М. Туган-Барановського, доктор економічних наук, професор О.Б. Чернега взяла участь у  засіданні Ради ректорів закладів вищої освіти, які тимчасово переміщені із зони проведення антитерористичної операції, м. Київ.

Рада ректорів переміщених ЗВО була створена у 2016 р. як тимчасовий консультативно-дорадчий орган з метою захисту прав учасників освітнього процесу з урахуванням складної гуманітарної, політичної та соціально-економічної ситуації, яка склалась на окремих територіях Донецької та Луганської областей, та особливих умов діяльності таких закладів вищої освіти. До Ради ректорів долучилися керівники 17 переміщених ЗВО.

На засіданні були обговорені поточні питання роботи Ради ректорів переміщених ЗВО:  підведення підсумків та впровадження висновків моніторингу переміщених ЗВО, підведення підсумків вступної кампанії 2018, проблеми та пропозиції у навчанні іноземних студентів у переміщених ЗВО.

Друга частина зустрічі була присвячена питанням взаємодії переміщених ЗВО з партнерськими та донорськими організаціями. Ректори прослухали інформацію про можливості  для переміщених ЗВО від Британської Ради в Україні і Посольства США. Координатор сектору освіти, молоді та науки представництва Європейського Союзу в Україні Віра Рибак та керівник Програми «Підтримка ЄС для Сходу України» Станіслав Топольницький провели презентацію «Підтримка Європейського Союзу переміщеним університетам, що розташовані на Сході України».

Експерт-аналітик Громадської організації «Відкрита політика» І.В. Ковалік провела розгорнуту доповідь на тему «Доступ до якісної освіти дітей, молоді з непідконтрольних Уряду України територій вздовж «лінії зіткнення» території Сходу».

Також, маємо честь привітати ректора Донецького юридичного інституту (що наразі також розташований у м. Кривий Ріг), доктора юридичних наук, професора Віктора Миколайовича Бесчастного з обранням на посаду голови Ради ректорів закладів вищої освіти, які тимчасово переміщені із зони проведення антитерористичної операції.

www.prostopros.ru

auvm