ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Детальніше

Запрошуємо на навчання до ДонНУЕТ

Детальніше

Фестиваль реклами AdFest 2018

26 вересня 2018, 11:49 am
Категорія Оголошення
Прочитано 345 разів

Кафедра маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування запрошує талановиту та креативну молодь взяти участь у навчально-розважальному заході «AdFest 2018», присвяченому професіональному святу Дню маркетолога та рекламіста.

У рамках заходу планується:
31 жовтня 2018 року: 
Тренінг у форматі OpenSpace «БРЕНДІНГ ТЕРИТОРІЙ: МАРКЕТИНГОВА СТРАТЕГІЯ КРИВОГО РОГУ» 
(кафедра маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування спільно із КП Інститут розвитку міста Кривого Рогу Криворізької міської ради).
1 листопада 2018 року: 
проведення конкурсу рекламних проектів за наступними номінаціями:
Реклама товару (послуги) – куратор напряму: кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування – Барабанова Валентина Віталіївна (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), Валентина Барабанова

Соціальна реклама – куратор напряму: кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування - Карабаза Ірина Анатоліївна (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), Ирина Каменева

Бренд міста (території) – куратор напряму: кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування - Булгакова Олена Валеріївна (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), Елена Булгакова

Вимоги до оформлення робіт:
- кожна робота оформлюється у вигляді окремої конкурсної заявки.
- одне зображення: Jpeg, 150 dpi, RGB, A4 формат. Зображення прикріплюється до конкурсної заявки безпосередньо. 
- файл зображення, назва файлу має відповідати назві роботи. 
- зображення НЕ має містити назву агентства, логотипи або інші дані, за винятком self-promotion.
- обов’язковим є оформлення конкурсної заявки, яка додається.
- конкурсні роботи та заявки для участі подаються на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням у заголовку листа назви номінації.

Конкурсна боротьба учасників передбачає подачу роботи (рекламного слайда) в обраній номінації у електронному та друкованому вигляді до 25 жовтня 2018 року включно.

Роботи після закінчення прийому заявок будуть розміщені для ознайомлення та визначення лідерів народного та Інтернет-голосування на офіційному сайті Університету http://www.donnuet.edu.ua, у мережі Facebook на сторінці ДонНУЕТ ім. м. Туган-Барановського та у приміщенні Університету. 

Он-лайн голосування за конкурсні роботи у мережі Facebook буде доступне до 29 жовтня 2018 року включно.
Підбиття підсумків он-лайн голосування та професійне оцінювання конкурсних робіт компетентним журі відбудеться 01.10.2018 року.

Завантажити інформаційний лист фестивалю: pdf Фестиваль реклами AdFest 2018 (297 KB)

Приєднатися до події на Facebook: Фестиваль реклами AdFest 2018AdFest 2018

Оцініть матеріал!
(5 голосів)
 

Наші партнери

www.prostopros.ru