Запрошуємо всіх студентів ДонНУЕТ

на презентацію програми
міжнародної виробничої практики

Телефон для довідок:
+ 38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна.

15 лютого 2019 року о 11:40
в актовій залі ДонНУЕТ

ДонНУЕТ запрошуе на навчання

День науки в ДонНУЕТ

з 11 лютого по 05 березня 2019р.
Конкурс творчих робіт
на фінансову тематику
Конкурс наукових робіт
Встигни до 10 березня 2019 рок
День університету
Запрошуємо
на цікаві й інтерактивні заняття
школярів 10-11 кл.
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
Запрошуємо вступників до участі
українська мова та література
математика, фізика, хімія,
іноземна мова
previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider

Хіт-парад професій від ДонНУЕТ

18 вересня 2018, 1:46 pm
Категорія Новини
Прочитано 674 разів

Приблизно 40 міст України приймають цьогоріч мандрівний Міжнародний проект «Місто професій», ініціатором якого виступає журнал Community Business Magazine. До Кривого Рога дитячий фестиваль завітав 16 вересня 2018 року. У якості партнера заходу виступив і ДонНУЕТ, організувавши масштабну локацію зі спектром різноманітних професій.

Соціальний проект «Місто професій» – це розвиваючий профорієнтаційний захід, учасники якого із задоволенням розповідали про свої професії та давали дітям взаємодіяти з атрибутами. Територія Парку Героїв перетворилася на гігантський тренувальний табір, де дітлахи знайомилися з підприємствами та організаціями міста, а також охоче приміряли на себе більше 50 ролей їх працівників.

DSC 0143

На криворізькому заході ДонНУЕТ представив професії «кулінара», «хіміка», «альпініста». Наша місія полягала в тому, щоб дозволити криворізькій малечі на деякий час зануритися у доросле життя, обрати професію до душі, пройти інструктаж та «влаштуватися» на роботу.

DSC 0215

Локація «кулінар» була стилізована під імпровізовану кухню, де «стажисти» власноруч тренувалися в різних техніках ліплення пельменів. Тісто було незвично пофарбоване у яскраві кольори, що додавало процесу енергії. Під час навчання дітям розповідали, що у ресторанно-готельній справі зовнішній вигляд страв відіграє не меншу роль, ніж смак. А пельмені стали справжнім роздоллям для креативної думки за рахунок своєї пластичності. Декому ця справа так сподобалася, що один з хлопчиків не хотів йти з-за столу, поки не «зліпить всіх вареників до кінця тіста», навіть коли професію йому вже зарахували до паспорта. Відвідувачі локації отримували відповіді на питання «Яким чином смачна їжа ще й корисна», «Чому фрукти кольорові та що означають різні пігменти», «Що входить до складу продуктів, які ми їмо», тощо.

У «хімічній лабораторії» діти ставали маленькими вченими – проводили досліди, щоб більше дізнатися про те, як влаштований світ довкола. В ігровому форматі школярі відкривали чудовий та цікавий світ хімії через прості й безпечні хімічні експерименти.Вони супроводжувалися поясненням з наукової точки зору але досить простою «зрозумілою» мовою. Більшість компонентів, що використовувалися, легко знайдуться в будь-якій оселі або в найближчому супермаркеті. Коли матуся одного зі слухачів курсу «Юний хімік» спробувала його відірвати від дослідів словами «Синку, може вже підемо далі?», хлопчина насупився і каже: «Ні. Мені потрібно більше професій».

Секція «Туризму та альпінізму» була присвячена двом тренувальним вправам: в’язанню туристичних вузлів та мистецтву пересування в альпіністському спорядженні мотузковим маршрутом, що розкинувся просто між деревами парку. В’язання вузлів було досить захоплюючою справою, адже тут грає роль все – від матеріалу мотузки, до правильності тримання її кінчиків. Маленька гостя, якій вдалося зробити гарний вузол, вмовляла господарів локації дозволити їй забрати вузол додому. Що ж, дитина пішла додому щасливою! Локація ж «альпінізму» виявилася настільки популярною, що батьки дітлахів ставали у чергу, поки малі навчалися «сусіднім» професіям. Батько одного з «майбутніх альпіністів» так захопився успіхами сина, що просто почав розповідати всім довкола як правильно ходити мотузками і безпечно триматися в спорядженні. Наші тренери тільки розводили руками і посміхалися, що їх послуги вже майже непотрібні натовпу.

DSC_0168
DSC_0168
DSC_0226
DSC_0226
DSC_0239
DSC_0239
DSC_0260
DSC_0260
DSC_0289
DSC_0289
DSC_0302
DSC_0302
DSC_0305
DSC_0305
DSC_0329
DSC_0329
DSC_0347
DSC_0347
DSC_0355
DSC_0355
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Ось так весело та пізнавально пройшов захід «Місто професій» у куточку ДонНУЕТ. Ми намагалися допомогти кожній дитині реалізувати свій потенціал та отримати доступ до наукових знань у зрозумілій формі. Адже це є частиною нашої корпоративної соціальної відповідальності. Чекаємо підростаюче покоління в наших стінах і плекаємо надію, що наші маленькі учні стануть справжніми фахівцями своєї справи!

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
 

Наші партнери

www.prostopros.ru

auvm