Запрошуємо всіх студентів ДонНУЕТ

на презентацію програми
міжнародної виробничої практики

Телефон для довідок:
+ 38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна.

15 лютого 2019 року о 11:40
в актовій залі ДонНУЕТ

ДонНУЕТ запрошуе на навчання

День науки в ДонНУЕТ

з 11 лютого по 05 березня 2019р.
Конкурс творчих робіт
на фінансову тематику
Конкурс наукових робіт
Встигни до 10 березня 2019 рок
День університету
Запрошуємо
на цікаві й інтерактивні заняття
школярів 10-11 кл.
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
Запрошуємо вступників до участі
українська мова та література
математика, фізика, хімія,
іноземна мова

ДонНУЕТ на V Криворізькому дерев’яному фестивалі

18 вересня 2018, 11:13 am
Категорія Новини

15 вересня 2018 року в Парку «Саксаганський» відбувся V Криворізький дерев’яний фестиваль, у якому взяли участь понад 70 самобутніх майстрів народних ремесел, митців художньої обробки дерева, а також інших творчих людей. ДонНУЕТ також доєднався до організації цього дійства.

На традиційному святі народних умільців були представлені майстер-класи, поради, екосадиби, унікальні вироби з дерева, конкурси, медовий ярмарок, виставки-продажі, виступи народних колективів. Городяни та гості міста милувалися багатьма незвичайними витворами рук майстрів.

DSC 0105

Локація ДонНУЕТ демонструвала мистецтво карвінгу – художнього різьблення по овочах і фруктах, створюючи з них різноманітні фігури та композиції. Фахівці Навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу вчили відвідувачів фестивалю прикрашати страви, наділювати їх витонченістю та досконало подавати їх до святкового столу. Крім того, гості мали нагоду оглянути сучасні предмети побутового вжитку й кухонного начиння.

DSC 0088

Поряд з нашою локацією працювали яскраві фотозони з ландшафтними інсталяціями та тематичні арт-куточки. Кафедра міжнародної економіки та туризму організувала динамічний тренінг з техніки в’язання туристичних вузлів, звертаючи увагу присутніх на правильність поводження з відрізками мотузок.

DSC 0116

Дерев’яний фестиваль – це оригінальний задум, який надихає творчих людей і далі відроджувати в нашому славному козацькому краї українські традиції, народні ремесла, берегти і примножувати лісові багатства. Захід пройшов цікаво і видовищно, тепло і гостинно. Кожен гість пішов як мінімум з піднятим настроєм.

DSC 0139

Голова оргкомітету Криворізького дерев’яного фестивалю – 2018, журналіст «Домашньої газети», голова Криворізького МО ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Микола Крамаренко поспілкувався з учасниками фестивалю від ДонНУЕТ, зазначивши, що Донецьк у Кривому Розі завжди вітають та гостинно зустрічають як рідних.Він навіть помріяв про те, щоб отримати другу вищу освіту в нашому університеті. Ну що ж, як-то кажуть, у будь-якому жарті є доля правди. Ні в чому собі не відмовляйте, шановний пане Миколо! Вітаємо і запрошуємо до нашого університету всіх бажаючих!

www.prostopros.ru

auvm