Університет відзначив Всеукраїнський день кіно Рекомендовані

11 вересня 2018, 1:46 pm

10 вересня в актовій залі Університету відбувся кіно-анонс стрічок, вироблених Україною.

На зустрічі поговорили про стан кінематографа сьогодні.

У 2018-му динаміка розвитку українського кіно стала ще виразнішою – наразі про прем’єру у нинішньому році оголосили близько 40 стрічок. Заявлені релізи демонструють жанрове різноманіття, здатне задовольнити різні глядацькі аудиторії.

Після початку війни в Україні, держава зачинила і зачинилася від усього, що має хоча б натяк на російське. Зачинившись, країна потужно почала розвивати українське, в тому числі і кіноіндустрію. Державне агентство України з питань кіно підтримує ідеї українських митців, розвиває проекти молодих режисерів і виводить на широкі екрани дійсно якісні стрічки.

Студенти І-ІІІ курсів мали змогу подивитися трейлери та фрагменти фільмів, починаючи з 2014 року до стрічок, які тільки планують випустити на широкі екрани. Були анонси й майбутніх прем’єр.

Ось невеличкий список фільмів, з якими ознайомилися на кіно-анонсі:

«Штольня»

«Тіні незабутих предків»

«Плем’я»

«Будинок «Слово»

«Дике поле»

«Викрадена принцеса»

«Мавка. Лісова пісня»

«МІФ»

«Таємний щоденник Симона Петлюри»

«Фокстер та Макс»

«Вулкан»