Грандіозна подія грудня! Відкритий фестиваль Golden Opportunities в ДонНУЕТ ім. М. Туган-Барановського

Замовляйте квиток безкоштовно

ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

ДонНУЕТ організовує екскурсії до університету

Деталі за номером +38(096)-870-44-91 (Ірина Анатоліївна)

Запрошуємо на вишиванковий парад! Рекомендовані

23 серпня 2018, 10:14 am

Шановні колеги, адміністрація ДонНУЕТ вітає з 27-ю річницею Незалежності України.

З нагоди свята всіх бажаючих запрошуємо приєднатися до святкування

У п’ятницю, 24 серпня 2018 року відбудеться «Парад  вишиванок» . Збір учасників ходи о 08:30 біля Георгіївської Дзвіниці. Початок ходи о 09:00.

Дрес-код – вишиванка, стилізоване українське вбрання, одяг з українською символікою !!!

У рамках проведення вишиванкового параду вперше під час ходи буде пронесено найбільший в області - 150 метровий Державний Прапор.

Право пронесення Прапору надається кращим представникам трудових колективів, викладачам та студентам навчальних закладів.

Крім цього, з 11.00 в парку імені Богдана Хмельницького (соцмісто)мбуде діяти розважальна локація (палатка) ДонНУЕТ.

Запрошуємо всіх! Буде цікавоі дорослим, і дітям!