Запрошуємо всіх студентів ДонНУЕТ

на презентацію програми
міжнародної виробничої практики

Телефон для довідок:
+ 38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна.

15 лютого 2019 року о 11:40
в актовій залі ДонНУЕТ

ДонНУЕТ запрошуе на навчання

День науки в ДонНУЕТ

з 11 лютого по 05 березня 2019р.
Конкурс творчих робіт
на фінансову тематику
Конкурс наукових робіт
Встигни до 10 березня 2019 рок
День університету
Запрошуємо
на цікаві й інтерактивні заняття
школярів 10-11 кл.
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
Запрошуємо вступників до участі
українська мова та література
математика, фізика, хімія,
іноземна мова

До уваги вступників за ступенем МАГІСТР! Рекомендовані

16 липня 2018, 11:59 am

Бажаєш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра»?

Володієш іноземною мовою та здавав ЗНО?

У тебе є чудова можливість відшукати себе в галузях знань

• 24 «Сфера обслуговування»
  • 05 «Соціальні та поведінкові науки»

в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського!

Обсяги державного замовлення на підготовку здобувачів ступеня магістр в Університеті за спеціальностями, що потребують сертифікат ЗНО з іноземної мови:

Шифр спеціальності

Назва спеціальності

Форма навчання

ДЕННА

ЗАОЧНА

051

8

1

241

Готельно-ресторанна справа

7

0

242

4

0

Магістр з економіки матиме високий потенціал фундаментальної освіти, поглиблену спеціалізовану фахову підготовку, що дозволить займати такі посади, як економічний радник, заступник директора з економічних питань, керівник економічних, фінансових, маркетингових, виробничо-економічних, аналітичних відділів підприємств різних організаційно-правових форм й різних галузей, в галузевих, міжгалузевих та територіальних органах управління; викладач навчальних закладів у тому числі вищих (I-IV рівнів акредитації); науковий співробітник – співробітник/консультант/ аналітик/експерт з соціально-економічних питань

Магістр з готельно-ресторанної справи матиме високий рівень теоретичної підготовки, спеціальні знання, поглиблену спеціалізовану фахову підготовку, що дозволить займати посади керівника у сфері готельного, ресторанного господарства, молодшого наукового співробітника, наукового співробітника, наукового співробітника-консультанта.

Магістр з туризму матиме високий рівень науково-практичної підготовки, спеціальні знання, поглиблену спеціалізовану фахову підготовку, що дозволить займати такі посади: науковий співробітник, науковий співробітник-консультант, туризмознавець, екскурсознавець, викладач вищого навчального закладу, фахівець з туристичного обслуговування, організатор подорожей (екскурсій), екскурсовод,  фахівець із організації дозвілля, фахівець із розвитку сільського туризму, фахівець із конференц-сервісу, фахівець із спеціалізованого обслуговування, інструктор спортивно-оздоровчого туризму (за видами туризму), фахівець із туристичної безпеки, інструктор-методист з туризму, інші технічні фахівці в галузі управління, інспектор з туризму.

www.prostopros.ru

auvm