Грандіозна подія грудня! Відкритий фестиваль Golden Opportunities в ДонНУЕТ ім. М. Туган-Барановського

Замовляйте квиток безкоштовно

ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

ДонНУЕТ організовує екскурсії до університету

Деталі за номером +38(096)-870-44-91 (Ірина Анатоліївна)

Запрошуємо студентів ДонНУЕТ до 2-го літнього табору “YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity” Рекомендовані

21 червня 2018, 9:42 am

Стипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» за підтримки Фундації Coca-Cola проведе 2-й літній табір “YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity” для українських студентів. 100 студентів, серед яких 50 - із тимчасово переміщених університетів із окупованих територій Сходу України та 50 - із університетів інших регіонів, зберуться разом для розробки проектів, спрямованих на соціальну інтеграцію молоді в Україні.

Табір проходитиме з 10 по 14 липня 2018 року. До участі запрошуються студенти 1-6 курсів. Щоб подати заявку на конкурс, необхідно заповнити форму та додати до неї мотиваційного листа

Заявки приймаються до 25 червня 2018 року.

YOU Camp надасть учасникам практичні навички з розробки та реалізації проектів, отримати менторську підтримку від експертів різних галузей, допоможе встановити нові корисні контакти. Студенти дізнаються, як збирати дані та обробляти інформацію, розробляти ефективні бізнес-плани, збирати кошти, а також презентувати проекти клієнтам і громадськості.

Студенти займатимуться розробкою проектів у таких сферах: інтеграція в суспільство та забезпечення прав і можливостей для внутрішньо переміщених осіб; підвищення ефективності економіки громад (малий бізнес, соціальна підприємницька діяльність); екологія (ефективне використання водних ресурсів та утилізація сміття, зелена енергетика та соціальні еко-ініціативи); розвиток громадянського суспільства; гендерна рівність та забезпечення прав і можливостей для жінок; інновації та технології; суспільна охорона здоров’я тощо. Найкращі ініціативи отримають від Фонду Віктора Пінчука фінансову підтримку для їхньої реалізації у громадах по всій Україні.

YOU Camp є продовженням успішної співпраці Фонду Віктора Пінчука з Фундацією Coca-Cola. У 2013-2015 роках Фондом Віктора Пінчука за підтримки Фундації Coca-Cola був організований екологічний табір «Завтра.UA Climate Change Camp», в рамках якого стипендіати програми «Завтра.UA» мали можливість привернути увагу громадськості до екологічних проблем та запропонувати стимули для їх рішення.