Запрошуємо всіх студентів ДонНУЕТ

на презентацію програми
міжнародної виробничої практики

Телефон для довідок:
+ 38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна.

15 лютого 2019 року о 11:40
в актовій залі ДонНУЕТ

ДонНУЕТ запрошуе на навчання

День науки в ДонНУЕТ

з 11 лютого по 05 березня 2019р.
Конкурс творчих робіт
на фінансову тематику
Конкурс наукових робіт
Встигни до 10 березня 2019 рок
День університету
Запрошуємо
на цікаві й інтерактивні заняття
школярів 10-11 кл.
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
Запрошуємо вступників до участі
українська мова та література
математика, фізика, хімія,
іноземна мова

У Святогірську відбувся III Форум гіперлокальних ком'юніті медіа Рекомендовані

8 червня 2018, 4:00 pm

З 24 по 28 травня на базі ДонНУЕТ «Лісова» відбувся ІІІ Всеукраїнський Форум гіперлокальних ком'юніті медіа.

Форум зібрав учасників всіх шкіл гіперлокальних медіа і тренерів з Луганської, Донецької, Харківської, Полтавської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Одеської, Київської та інших областей України.

Головним організатором зустрічі виступив благодійний фонд «Об'єднання» спільно з Координаційним центром переміщених ВНЗ та Центром інновацій та стійкості міжнародного розвитку. Головним модератором заходу був Юрій Антощук.

Основним завданням форуму було налагодження комунікації і партнерських відносини між усіма випускниками Школи гіперлокальних медіа, а також підвищити їх кваліфікацію. Інтерактивні дискусії в панельних секціях дав можливість учасникам розширити свої знання в розвитку локального засоби масової інформації.

В ході Форуму були презентовані нові ідеї Навчально-методичного центру захисту прав людини, приклади розслідувань Миколаївського Центру журналістських розслідувань та гра «Знайди сотку».

Учасники Форуму дізналися про можливості залучення гіперлокальних медіа до журналістки розслідувань, захисту від пропаганди в кібер-просторі, тактиці малих правозахисних груп, концепції інтеграторів і про інші розробки Digital Communication Network.

Також випускники школи гіперлокальних медіа поділилися особистим досвідом просування своїх проектів в інтернет-просторі.

За матеріалами порталу ZARAZ.INFO.

www.prostopros.ru

auvm