ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402 ДонНУЕТ

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

У Святогірську відбувся III Форум гіперлокальних ком'юніті медіа Рекомендовані

8 червня 2018, 4:00 pm

З 24 по 28 травня на базі ДонНУЕТ «Лісова» відбувся ІІІ Всеукраїнський Форум гіперлокальних ком'юніті медіа.

Форум зібрав учасників всіх шкіл гіперлокальних медіа і тренерів з Луганської, Донецької, Харківської, Полтавської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Одеської, Київської та інших областей України.

Головним організатором зустрічі виступив благодійний фонд «Об'єднання» спільно з Координаційним центром переміщених ВНЗ та Центром інновацій та стійкості міжнародного розвитку. Головним модератором заходу був Юрій Антощук.

Основним завданням форуму було налагодження комунікації і партнерських відносини між усіма випускниками Школи гіперлокальних медіа, а також підвищити їх кваліфікацію. Інтерактивні дискусії в панельних секціях дав можливість учасникам розширити свої знання в розвитку локального засоби масової інформації.

В ході Форуму були презентовані нові ідеї Навчально-методичного центру захисту прав людини, приклади розслідувань Миколаївського Центру журналістських розслідувань та гра «Знайди сотку».

Учасники Форуму дізналися про можливості залучення гіперлокальних медіа до журналістки розслідувань, захисту від пропаганди в кібер-просторі, тактиці малих правозахисних груп, концепції інтеграторів і про інші розробки Digital Communication Network.

Також випускники школи гіперлокальних медіа поділилися особистим досвідом просування своїх проектів в інтернет-просторі.

За матеріалами порталу ZARAZ.INFO.

www.prostopros.ru