ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402 ДонНУЕТ

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

Участь викладачів ДонНУЕТ в Проекті «Сила фулбрайтівського досвіду: можливості професійного розвитку для викладачів внутрішньо переміщених університетів зі Сходу України» 10-11 травня 2018 року Рекомендовані

5 червня 2018, 5:23 pm

10-11 травня 2018 р. у Харкові, в приміщенні Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, відбувся семінар на тему "Аспекти права і прав людини". В цьому заході взяли участь викладачі Донецького національного університету економіки і торгівлі ім.. Михайла Туган-Барановського к.е.н., доц. О.В. Булгакова, к.філос.н, доц. кафедри К.В. Ніколенко.

Це перший із серії семінарів на різні академічні теми, які Програма ім. Фулбрайта організовує для викладачів переміщених університетів зі Сходу України. Викладачами на семінарах виступають випускники Програми ім. Фулбрайта.

На першому інтенсив-семінарі провідними лекторами, які ділились досвідом, були

• Всеволод Речицький, член Харківської правозахисної групи, доцент Національного юридичного університету ім.. Ярослава Мудрого, який поділився сучасним баченням символічної реальності та права, із якого випливають сучасний конституціоналізм в сучасному українському суспільстві;
  • Дмитро Вовк, доцент Національного юридичного університету ім.. Ярослава Мудрого, який поділився розумінням верховенства права в сучасній державі, а також баченням світської держави, її моделей та сучасних викликів;
  • Олена Жилінкова, доцент кафедри медіа-комунікацій Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, розглянула гостре питання щодо застосування засадничих принципів права інтелектуальної власності в академічному середовищі в умовах цифрової доби;
  • Юрій Шевчук, гостьовий професор Columbia University, New York, USA, який занурив всіх учасників до проблеми Мовних прав як прав людини.

Також в рамках інтенсив-семінару був проведений кіноклуб та літературний вечір з письменником Андрієм Курковим.

Учасники інтенсив-семінару мали змогу спілкуватись з колегами з інших вишів-переселенців. Це створило унікальну атмосферу відкритості, взаємоповаги та творчого натхнення. Учасники дякують БО «Українське Фулбрайтовське коло» та особисто модератора Олесю Коцюмбас за високий рівень та надзвичайну атмосферу творчого спілкування.

Посилання на фейсбук https://www.facebook.com/pg/Fulbright.Ukraine/photos/?tab=album&album_id=1821888897832861

www.prostopros.ru