ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402 ДонНУЕТ

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

Вітаємо з призначенням престижної стипендії для молодих вчених! Рекомендовані

31 травня 2018, 12:17 pm

Вітаємо завідувача кафедри міжнародної економіки та туризму Горіну Ганну Олександрівну з призначення стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених!

Згідно постанови президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 23 травня 2018 року № 3 завідувачу кафедри міжнародної економіки та туризму, д.е.н., доценту Горіній Ганні Олександрівні було призначено стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених!

Стипендія призначається молодим вченим, які успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки і вже досягли визнаних результатів.

Вітаємо Ганну Олександрівну та зичимо подальших успіхів у науково-дослідницькій роботі!

www.prostopros.ru