Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Вітаємо з перемогою в олімпіаді! Рекомендовані

23 травня 2018, 9:28 pm

Колектив кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання вітає студентку четвертого курсу спеціальності  «Галузеве машинобудування» Островчук Олену Олександрівну з перемогою у ІІ етапі  Всеукраїнської студентської олімпіади з «Обладнання переробних та харчових виробництв» (Таврійській державний агротехнологічний університет, м. Мелітополь) та нагородженням дипломом  ІІІ ступеня!

Науковий керівник – завідувач кафедри ЗІДО, к.т.н., доцент Возняк Андрій Васильович.

Щиро вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів  і нових досягнень!

img257.jpg
img258.jpg
img259.jpg

Responsive Photo Gallery for K2