ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Детальніше

Запрошуємо на навчання до ДонНУЕТ

Детальніше

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ КОМАНДУ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ» У ПРЕДМЕТНІЙ ОЛІМПІАДІ НА МІЖНАРОДНОМУ РІВНІ Рекомендовані

23 травня 2018, 8:50 pm
Категорія Оголошення
Прочитано 780 разів

Команда студентів спеціальності «Менеджмент» взяла участь у Міжнародній заочній студентській предметній олімпіаді за спеціальністю  «Маркетинг» на тему «ЦИФРОВИЙ МАРКЕТИНГ»! Олімпіаду проводила Казахська Асоціація Маркетингу 15 травня 2018 року. 

Команда «Donmark» у складі 4 студентів протягом місяця виконувала олімпіадні завдання, яке складалось з есе за темою «Креативний маркетолог в цифровому суспільстві» та розробки проекту за темою «Інноваційна бізнес-ідея в цифровому маркетингу».

Зі звіту Казахстанської Асоціації МаркетингуІ місце у міжнародній заочній студентській предметній олімпіаді зі спеціальності "Маркетинг" отримала команда «Donmark»  Донецького національного  університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського. До складу команди увійшли такі студенти:  Єрьоменко К.В., Доценко В. А., Попозогло Т. С., Тріфонова Д.А. Науковий керівник команди переможців: Булгакова Олена Валеріївна!  document Звіт Казахстанської Асоціації Маркетингу (17 KB)

Вітаємо команду переможців та їх наукового керівника з І місцем на мінародному рівні! Пишаємося Вами: вашими наполегливістю, завзятістю та відданістю справі, за яку ви беретесь! Ви - Гордість ДонНУЕТ!!!

Прийміть наші найщиріші вітання!!!
Прийміть наші найщиріші вітання!!!
Диплом І ступеню
Диплом І ступеню
Previous Next Play Pause
1 2

ВІТАЄМО!!!

Оцініть матеріал!
(3 голосів)
 

Наші партнери

www.prostopros.ru