Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ КОМАНДУ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ» У ПРЕДМЕТНІЙ ОЛІМПІАДІ НА МІЖНАРОДНОМУ РІВНІ Рекомендовані

23 травня 2018, 8:50 pm

Команда студентів спеціальності «Менеджмент» взяла участь у Міжнародній заочній студентській предметній олімпіаді за спеціальністю  «Маркетинг» на тему «ЦИФРОВИЙ МАРКЕТИНГ»! Олімпіаду проводила Казахська Асоціація Маркетингу 15 травня 2018 року.

Команда «Donmark» у складі 4 студентів протягом місяця виконувала олімпіадні завдання, яке складалось з есе за темою «Креативний маркетолог в цифровому суспільстві» та розробки проекту за темою «Інноваційна бізнес-ідея в цифровому маркетингу».

Зі звіту Казахстанської Асоціації МаркетингуІ місце у міжнародній заочній студентській предметній олімпіаді зі спеціальності "Маркетинг" отримала команда «Donmark»  Донецького національного  університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського. До складу команди увійшли такі студенти:  Єрьоменко К.В., Доценко В. А., Попозогло Т. С., Тріфонова Д.А. Науковий керівник команди переможців: Булгакова Олена Валеріївна!  document Звіт Казахстанської Асоціації Маркетингу (17 KB)

Вітаємо команду переможців та їх наукового керівника з І місцем на мінародному рівні! Пишаємося Вами: вашими наполегливістю, завзятістю та відданістю справі, за яку ви беретесь! Ви - Гордість ДонНУЕТ!!!

Прийміть наші найщиріші вітання!!!
Диплом І ступеню

ВІТАЄМО!!!

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа