Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ БАНКІРА!!! Рекомендовані

21 травня 2018, 10:21 am

Шановне студентство спеціальності 072"Фінанси, банківська справа і страхування", 6.03050802 "Банківська справа", шановні викладачі кафедри фінансів і банківської справи!

Прийміть найкращі вітання з нагоди професійного свята – Дня банківського працівника! Цим святом держава відзначає важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у розвиток економіки України та забезпечення її фінансової стабільності. У цей день прийміть наші щирі побажання подальших успіхів у роботі і навчанні, розвитку і процвітання обраної справи, творчих сил та наснаги!!!

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа