Грандіозна подія грудня! Відкритий фестиваль Golden Opportunities в ДонНУЕТ ім. М. Туган-Барановського

Замовляйте квиток безкоштовно

ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

ДонНУЕТ організовує екскурсії до університету

Деталі за номером +38(096)-870-44-91 (Ірина Анатоліївна)

Представник Законодавчого офісу США у ДонНУЕТ! Запрошуємо на зустріч! Рекомендовані

15 травня 2018, 10:42 am
21 травня 2018 року о 10.30 в 311 аудиторії Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбудеться відкрита лекція американського адвоката, представника Законодавчого офісу США (Палата представників) Джейкоба Вентури. Лекція буде присвячена темі: "Податкова система США".
Запрошуємо усіх, хто цікавиться даною темою, англійською мовою та просто новою інформацією!