Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо вас у світ Олеся Гончара Рекомендовані

10 травня 2018, 10:27 am

Уже в цю п’ятницю, о 14:00, в бібліотеці ДонНУЕТ відбудеться зустріч, присвячена Олесю Гончару – славетному представнику української літератури, геніальному майстру слова. Митець був яскравим виразником національного характеру, його історичної духовності.

О 14:00 ми розкажемо вам про найцікавіші віхи його творчості. Зазначимо, що на зустрічі будуть говорити про маловідомі факти з біографії Гончара. Найцікавіше – про конфлікт, який тривав протягом життя, між Гончаром та його вчителем Шевельовим.

Приходьте! Чекатимемо вас!

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів