Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

День Науки в Університеті (ВІДЕО) Рекомендовані

2 травня 2018, 5:23 pm

20 квітня 2018 року у ДонНУЕТ пройшов День Науки.

До свята Науки долучилися вихованці Криворізької Центрально-Міської гімназії, Криворізького Покровського ліцею, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №85, Криворізької спеціалізованої школи №9 з поглибленим вивченням економіки, права та іноземних мов, 95-ої гімназії, Криворізької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 з поглибленим вивченням німецької мови, Криворізького державного комерційно-економічного технікуму (КДКЕТ).

Дивіться відео. Гарного перегляду!

(1 Голосувати)

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів