ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Детальніше

Запрошуємо на навчання до ДонНУЕТ

Детальніше

У ДонНУЕТ пройшла відкрита лекція на тему «Програмний інструментарій для вирішення задач маркетингу» Рекомендовані

29 квітня 2018, 7:41 pm
Категорія Оголошення
Прочитано 547 разів

26 квітня 2018 року викладачем кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування, к.е.н., доцентом Барабановою Валентиною Віталіївною в рамках навчального процесу було проведене відкрите лекційне заняття для студентів спеціальності «Менеджмент» денної форми навчання з дисципліни «Маркетингові дослідження» за темою «Програмний інструментарій для вирішення задач маркетингу».

 

Основні питання розглянуті під час лекції розкривають основні методи проведення маркетингових досліджень і їх вибір, сучасні інструменти для проведення маркетингових досліджень в Україні. Було розглянуто основні складові програми  «КонСи Маркетинг 2.02», програма Касатка, Marketing Expert,  STATISTICA для задач маркетингу із інформаціонно-аналітичною підтримкою при розробці плану маркетинга. Під час лекції презентувала свою доповідь студентка Мазуріна С. на тему «Програмні засоби в маркетингових дослідженнях»

Викладання матеріалу відбувалось із використанням елементів проблемного викладання, що надало можливості студентам отримати значний обсяг професійних знань. Студенти активно брали участь у вирішенні ситуаційних завдань та отримали практичні навички щодо вибіру інструментарія при проведенні сучасних маркетингових досліджень.

На відкритій лекції були присутні: доценти кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування кандидат економічних наук Ястремська Н.М., кандидат економічних наук, доцент  Булгакова О. В., студенти гр. МН-15, ЛОГ-15, МН-16с.

 
1
1
2
2
Previous Next Play Pause
1 2
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
 

Наші партнери

www.prostopros.ru