Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

У ДонНУЕТ пройшла відкрита лекція на тему «Оптимізація операційної системи підприємства за критерієм витрат» Рекомендовані

29 квітня 2018, 7:22 pm

26.04.2018 року викладачем кафедри підприємництва і торгівлі, кандидатом економічних наук, Роженко Олександрою Вікторівною було проведено відкрите лекційне заняття у академічних групах ЕП-15 та ЕПЗП-15 з дисципліни "Управління витратами" за темою " Оптимізація операційної системи підприємства за критерієм витрат".

Завданням відкритої лекції були передусім завдання звичайної лекції. Вони першорядні і полягають у структурному, систематичному і системному викладі навчального матеріалу, присвяченого певній темі або її частини. Крім того, специфічними завданнями відкритої лекції були: публічна демонстрація власного досвіду викладача, визначення ефективності лекційної майстерності, передавання власного досвіду колегам.

На відкритій лекції були присутні:

Завідувач кафедри підприємництва і торгівлі, доктор економічних наук, доцент Бавико.О.Є.

Доцент кафедри підприємництва і торгівлі, кандидат економічних наук, доцент Єрмак С.О.

Доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування, кандидат економічних наук, доцент Ястремська Н.М.

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів