Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Подяка за ініціативу у поширенні англійської! Рекомендовані

24 квітня 2018, 2:54 pm

Удовіченко Ганна Михайлівна - к.пед.н., доцент кафедри іноземної філології та перекладу ДонНУЕТ - була відзначена подякою Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №107 з поглибленим вивченням англійської мови за професіоналізм, творчість та сприяння в роботі з обдарованими дітьми, та активну участь в міському конкурсі знавців іноземних мов "Світ без кордонів".

Бажаємо успіхів та натхнення у подальшій роботі! Так тримати!

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів