Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Туристична подорож у Долину пам'яті на відкритому занятті в ДонНУЕТ Рекомендовані

24 квітня 2018, 2:35 pm

18 квітня 2018 року у ДонНУЕТ відбулося відкрите заняття к.пол.н., доцента кафедри гуманітарних і правових дисциплін Власенко Юліани Костянтинівни з дисципліни "Соціологія та політологія" на тему "Етапи становлення суспільно-політичної думки світу" зі студентами 1 курсу груп ТУР-17 та МЕВ-17.

Заглиблення в історію людської думки прийняло формат туристичної подорожі у Долину пам'яті, де кожний об'єкт відвідин перетворився на місце повернення до життя духів стародавніх мислителів. Учасники "подорожі" змогли на власні очі побачити та почути думки стосовно питань ідеальної форми правління, соціальної рівності та справедливості таких мислителів як Конфуція, Платона та Аристотеля, Ніколло Макіавеллі, Томаса Гоббса, Джона Локка, Шарля Луї Монтеск'є, Фрідріха Гегеля, Роберта Міхельса, Мертона Кінга та Толкота Парсонса. Таке творче осмислення соціально-політичних вчень різних історичних епох дало змогу заглибитися учасникам в соціально-історичні умови становлення поглядів мислителів та філософів свого часу та глибше зрозуміти сутність кожної.

На відкритому занятті були присутні к.екон.н., доцент, директор Інституту управління та адміністрування ДонНУЕТ - Камінський П.Д., завідувач кафедри гуманітарних і правових дисциплін, к.ю.н., доцент Шульженко І.В., асистент кафедри гуманітарних і правових дисциплін Гігін О.В.

етапи становлення суспільно-політичної думки в графіці
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів