Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Запрошуємо на відкриту лекцію! Рекомендовані

24 квітня 2018, 1:50 pm

26.04.2018 р. о 9.00 в аудиторії 510 Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбудеться відкрите заняття з дисципліни "Маркетингові дослідження" за темою "Програмний інструментарій для вирішення задач маркетингу". Викладач - доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Барабанова Валентина Віталіївна.

(1 Голосувати)

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів