Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

У ДонНУЕТ пройшов тренінг з ефективного використання особистого часу Рекомендовані

24 квітня 2018, 1:39 pm

23 квітня 2018 року у стінах Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського викладачем кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування, Данкеєвою Оксаною Миколаївною для студентів 3 курсу спеціальності «Маркетинг» було проведено тренінг на тему «Ефективне використання особистого часу».

Метою тренінгу було познайомити студентів із сучасними технологіями управління особистим часом та правильним розподілом пріоритетів при виконанні повсякденних справ. Знання, отримані в ході тренінгу, нададуть можливість студентам робити «аудит» витрачаємого часу та більш ефективно його використовувати.

(1 Голосувати)

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів