ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Детальніше

Запрошуємо на навчання до ДонНУЕТ

Детальніше

Приємна новина для науковців ДонНУЕТ Рекомендовані

24 квітня 2018, 1:28 pm
Категорія Оголошення
Прочитано 624 разів

З 10 квітня 2018 р. ДонНУЕТ пропонує своїм користувачам безкоштовний доступ до системи польського розробника StrikePlagiarism (http://strikeplagiarism.com).

 

В рамках договору між Університетом та Plagiat.pl Ltd. ( ТОВ «Плагіат», www.plagiat.pl )забезпечується перевірка на безоплатній основі наукових робіт та дисертаційних досліджень здобувачів наукового ступеня на авторство і незалежність.

Антиплагіатна інтернет-система StrikePlagiarism.com – це програмний комплекс, що автоматично перевіряє оригінальність тексту. Простий та зручний інтерфейс системи, дозволяє з легкістю завантажувати в систему файли наукових робіт у багатьох популярних форматах (DOC, ODT, TXT, PDF). Текст порівнюється з ресурсами Інтернету і базою даних системи.

Для перевірки робіт потрібно звертатися до Адміністратора StrikePlagiarism від ДонНУЕТ на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Шамрін Р.В.)

ІНСТРУКЦІЯ КОРИСТУВАЧА  pdf StrikePlagiarism User Manual UKR (1.32 MB)

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
 

Наші партнери

www.prostopros.ru