ДонНУЕТ запрошуе на навчання

Германські мови та літератури
(переклад включно)»

День науки в ДонНУЕТ

з 11 лютого по 05 березня 2019р.
Конкурс творчих робіт
на фінансову тематику
Конкурс наукових робіт
Встигни до 10 березня 2019 рок
День університету
Запрошуємо
на цікаві й інтерактивні заняття
школярів 10-11 кл.
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
Запрошуємо вступників до участі
українська мова та література
математика, фізика, хімія,
іноземна мова

Приємна новина для науковців ДонНУЕТ Рекомендовані

24 квітня 2018, 1:28 pm

З 10 квітня 2018 р. ДонНУЕТ пропонує своїм користувачам безкоштовний доступ до системи польського розробника StrikePlagiarism (http://strikeplagiarism.com).

В рамках договору між Університетом та Plagiat.pl Ltd. ( ТОВ «Плагіат», www.plagiat.pl )забезпечується перевірка на безоплатній основі наукових робіт та дисертаційних досліджень здобувачів наукового ступеня на авторство і незалежність.

Антиплагіатна інтернет-система StrikePlagiarism.com – це програмний комплекс, що автоматично перевіряє оригінальність тексту. Простий та зручний інтерфейс системи, дозволяє з легкістю завантажувати в систему файли наукових робіт у багатьох популярних форматах (DOC, ODT, TXT, PDF). Текст порівнюється з ресурсами Інтернету і базою даних системи.

Для перевірки робіт потрібно звертатися до Адміністратора StrikePlagiarism від ДонНУЕТ на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Шамрін Р.В.)

ІНСТРУКЦІЯ КОРИСТУВАЧА  pdf StrikePlagiarism User Manual UKR (1.32 MB)

www.prostopros.ru

auvm