ДонНУЕТ запрошуе на навчання

Германські мови та літератури
(переклад включно)»

День науки в ДонНУЕТ

з 11 лютого по 05 березня 2019р.
Конкурс творчих робіт
на фінансову тематику
Конкурс наукових робіт
Встигни до 10 березня 2019 рок
День університету
Запрошуємо
на цікаві й інтерактивні заняття
школярів 10-11 кл.
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
Запрошуємо вступників до участі
українська мова та література
математика, фізика, хімія,
іноземна мова
Slider

У ДонНУЕТ пройшла відкрита лекція на тему "Кредитний ризик у системі фінансових відносин" Рекомендовані

24 квітня 2018, 1:18 pm

19.04.2018 року викладачем кафедри фінансів і банківської справи, кандидатом економічних наук, Юнацьким Мар’яном Олеговичем було проведено відкрите лекційне заняття у академічній групі ФІН-15 з дисципліни "Управління фінансовими ризиками" за темою "Кредитний ризик у системі фінансових відносин".

Завданням відкритої лекції були передусім завдання звичайної лекції. Вони першорядні і полягають у структурному, систематичному і системному викладі навчального матеріалу, присвяченого певній темі або її частини. Крім того, специфічними завданнями відкритої лекції були: публічна демонстрація власного досвіду викладача, визначення ефективності лекційної майстерності, передавання власного досвіду колегам.

На відкритій лекції були присутні:

Директор ННІУА, кандидат економічних наук, доцент Камінський П.Д.

Завідувач кафедри фінансів та банківської справи, кандидат економічних наук, доцент Слободянюк Н.О.

www.prostopros.ru

auvm