Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

У ДонНУЕТ пройшов науковий семінар з питань обліку та аудиту Рекомендовані

24 квітня 2018, 1:08 pm

19.04.2018 року викладачами кафедри обліку та аудиту Шевченко Л.Я. та Шендригоренко М.Т. було проведено науковий семінар на тему: «Актуальні питання обліку, аудиту та аналізу діяльності суб'єктів: господарювання та напрями їх вирішення". В науковому семінарі взяли участь студенти груп ОА-15 спеціальності "Облік і аудит" та ОО-17 спеціальності "Облік і оподаткування".

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів