ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Детальніше

Запрошуємо на навчання до ДонНУЕТ

Детальніше

В Університеті нагородили юних дослідників Рекомендовані

24 квітня 2018, 12:12 am
Категорія Оголошення
Прочитано 812 разів

У п’ятницю, 20 квітня, стіни ДонНУЕТ вітали учасників «Дня Науки».

Починаючи з самого ранку, у виші читали свої доповіді учні шкіл, ліцеїв та гімназій нашого міста. Зазначимо, що наймолодші науковці навчаються у п’ятих класах. Також до наукового марафону долучилися студенти-магістри ДонНУЕТ.

До Дня Науки у виші долучилися вихованці Криворізької Центрально-Міської гімназії, Криворізького Покровського ліцею, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №85, Криворізької спеціалізованої школи №9 з поглибленим вивченням економіки, права та іноземних мов, 95-ої гімназії, Криворізької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 з поглибленим вивченням німецької мови, Криворізького державного комерційно-економічного технікуму (КДКЕТ).

20 квітня, на базі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського діяло 8 тематичних секцій. Протягом дня юні дослідники презентували свої роботи, а завершальним етапом зустрічі було нагородження кращих.

У цей день говорили про переваги вишу:

«Це великий університет. Однією з переваг є фіксований обсяг державних бюджетних місць. Було зазначено, що університет не бере участі у широкому конкурсі, адже від Міносвіти надаються цільові бюджетні місця, оскільки у Міністерва в пріоритеті підтримка вузів-переселенців», - зазначила Ірина Анатоліївна Карабаза, доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування.

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського - вищий освітній заклад України з 95-річною історією.

Перевагою навчання у нашому Університеті є, перш за все, наявність державних бюджетних місць на всі спеціальності. Ці місця є цільовими та надаються Університету щорічно як вузу-переселенцю.

Університет постійно опрацьовує міжнародні програми практичного навчання за кордоном. Наприклад, з цього року діє програма SANDWICH EDUCATION, яка поєднує теоретичне навчання та стажування за кордоном, і є унікальною для Кривого Рогу. За допомогою програми поглиблюються студентські навички у професійній сфері, покращується рівень володіння іноземною мовою, відбувається набуття безцінного досвіду міжкультурного спілкування.

Університет активно реалізує довгострокові та короткострокові програми міжнародної академічної мобільності, стажування та практики за кордоном для студентів. Зокрема, для студентів магістратури пропонується навчання за програмою подвійного диплома, яке передбачає одночасне навчання студента у двох навчальних закладах (у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського з одного боку та університетах Європейського Союзу - з іншого) і забезпечує зростання конкурентних переваг студента як на вітчизняному ринку праці, так і серед роботодавців Європейського Союзу та світової спільноти.

У ДонНУЕТ здійснюється підготовка за такими спеціальностями:

 • Економіка,
 • Міжнародні економічні відносини,
 • Облік і оподаткування,
 • Фінанси, банківська справа та страхування,
 • Менеджмент,
 • Маркетинг,
 • Харчові технології,
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність,
 • Енергетичне машинобудування,
 • Галузеве машинобудування,
 • Готельно-ресторанна справа,
 • Туризм,
 • Іноземна філологія.

На «Дні Науки» також узяв слово представник студради ДонНУЕТ Дмитро Бурак, який розказав про цікавий проект UReport, який покликаний дізнатися думку молоді, щодо актуальних та важливих питань нашої держави.

«Всі ми молоді, креативні, прагнемо змін… Однією з цікавих ідей нашого університету – це діяльність органів студентського самоврядування. Це, так би мовити, керівництво серед студентів. Ми плануємо різні заходи культмасового характеру, наукового, заходів, спрямованих на благоустрій тощо. Ми проявляємо свою творчу позицію, поєднуючи навчання та креативність. Перевагами є те, що студенти можуть брати участь у конференціях, семінарах на території нашої держави».

Секція «Актуальні проблеми підприємництва в Україні».

«Секція плідно працювала протягом трьох годин. Ми заслухали 10 доповідей наукових досліджень студентів та учнів загальноосвітніх шкіл. Школярі вразили доповідями і відповідями, бачимо в них потенціал та бажаємо успіхів», - сказав Бавико Олександр Євгенович, доктор економічних наук, доцент і завідувач кафедри підприємства і торгівлі.

Переможці:

 • Диплом ІІІ ступеня у конкурсі наукових робіт ДонНУЕТ отримала Олена Сауляк (гімназія №95);
 • Диплом ІІ ступеня отримала Софія Костенко (КСШ №9);
 • Диплом І ступеня – Валерія Куренко (КСШ №№9).

Секція «Фінанси, гроші та кредит» охопила 10 наукових робіт. Голова секції Юнацький Мар’ян Олегович, доцент кафедри економічних наук, нагородив учасників: Володимира Семенця (КДКЕТ), Ганну Романчук (Покровський ліцей) та Дмитра Бабаєва (гімназія №95).

Секція «Актуальні проблеми маркетингу, менеджменту та глобальні проблеми суспільства»

«Хочеться виразити велику подяку учням, які сьогодні до нас прийшли, за дуже ґрунтовну наукову дискусію. Було ґрунтовне статистичне дослідження, якого я дуже давно не бачила і ми дякуємо учасникам за це», - сказала Приймак Наталя Сергіївна, к.е.н., доцент, завідувач кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування.

Дипломами нагороджено: Дениса Темникова (КЦМГ), Гребенкіну Владиславу (КЦМГ), Ганець Карину (Покровський ліцей).

Дипломом І ступеня нагороджені Онбиш Вероніка (Покровський ліцей) та Федоріненко Мілєна (гімназія №95).

Секція «Екологія та хімія: майбутнє та перспективи», головою якої була Горяйнова Юлія Артурівна, к.тех. наук, доцент кафедри технології у ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи, нагородила:

 • дипломом ІІІ ступеня Попову Дар’ю (КЦМГ);
 • диплом ІІ ступеня виборола Подкопаєва Дар’я (гімназія №95);
 • дипломом І ступеня нагородили Пущінську Анастасію (КЗШ №85) та Тігнян Івана (гімназія №95).

Секція «Фізика та екологія» мала аншлаг на Дні Науки.

Возняк Андрій Васильович, голова секції, к.т.н., доцент нагородив дипломами:

ІІІ ступеня - Пивоварова Павла (КЦМГ), Нікіфорова Олександра;

ІІ ступеня – Складовського Івана (КЦМГ), Моісеєнко Даніїла (Покровський ліцей), Шаповал Марію (КЦМГ), Василенко Микиту (КЦМГ), Коваленко Ілону (Покровський ліцей);

Диплом І ступеня отримали учні Покровського ліцею Перепелиця Данило, Карпов Олександр, Глубенок Олесій та Стецун Катерина.

Секція «Гуманітарні проблеми сучасності».

«Наша секція була однією з найбільших. Мою увагу привернуло те, що я побачив молодих науковців, які ставили питання не гірше за старших колег. Діти – наше майбутнє і наука – наше майбутнє. Поєднання двох таких важливих елементів дає нам дуже гарну перспективу», - зазначив Романуха Олександр Миколайович, голова секції, кандидат історичних наук.

За результатами роботи секції, переможцями стали:

 • учні Криворізької гімназії №95 - Єгор Карабаза, Єкатерина Пашкова (історичний аспект);
 • Вікторія Діденко, Піщикова Катерина, Уляшева Анастасія (КЦМГ) (політологія);
 • Лисик Єва, Місник Яна, Ангеліна Головатюк (мовний аспект);
 • Контар Мар’яна, Бебик Олександр, Ковальчук Ярослав (КЦМГ) (культурний аспект).

Секція: «Іноземна філологія».

Остапенко Світлана Анатоліївна, голова комісії, кандидат педагогічних наук, доцент зазначила, що для кафедри є традиційні конкурси наукових робіт серед учнів шкіл Кривого Рогу. Цьогоріч було представлено 13 доповідей. Оголошення переможців голова секції робила англійською мовою. Переможцями стали:

Рудченко Олена (КСШ №20), Кривоніс Дар’я (КСШ №20), Карпишина Каріна, Астаф’єв Павло (КЦМГ).                                                                                                    

Секція «Математичний меридіан», головою якої був Тернов Сергій Олексійович, к.тех.наук, старший науковий співробітник, був приємно здивований рівнем підготовки та актуальністю тем доповідей.

Усі в захваті від кращого доповідача секції Івана Кудрявцева (КЦМГ):

«Математика і спорт так між собою гармонують, що вони дають змогу відчути всю їхню красу. Математика і спорт разом назавжди!», - зазначив доповідач Іван Кудрявцев, учень 5-го класу Криворізької Центрально-Міської гімназії.

Юний науковець говорив про точки дотику між науками, наводив безліч прикладів нерозривності математики та спорту і навпаки.

Дипломи отримали: Лабенський Ігор (КЦМГ), Козак Іван (Покровський ліцей), Шишко Данило (Покровський ліцей), Пугач Аліна (КЗШ №85), Мірохіна Дарія (КЗШ №85), Кодацька Дарія (КЗШ №85).

Також на святі науки нагородили керівників юних доповідачів, за розвиток наукового потенціалу.

Звучали у ДонНУЕТ цього дня і музикальні подарунки від студентської молоді.

Шукайте себе на фото, а відео-матеріал дивіться згодом.

DSC_0373
DSC_0373
DSC_0380
DSC_0380
DSC_0385
DSC_0385
DSC_0392
DSC_0392
DSC_0395
DSC_0395
DSC_0399
DSC_0399
DSC_0405
DSC_0405
DSC_0407
DSC_0407
DSC_0411
DSC_0411
DSC_0417
DSC_0417
DSC_0426
DSC_0426
DSC_0438
DSC_0438
DSC_0442
DSC_0442
DSC_0444
DSC_0444
DSC_0453
DSC_0453
DSC_0455
DSC_0455
DSC_0460
DSC_0460
DSC_0461
DSC_0461
DSC_0462
DSC_0462
DSC_0468
DSC_0468
DSC_0477
DSC_0477
DSC_0480
DSC_0480
DSC_0483
DSC_0483
DSC_0486
DSC_0486
DSC_0497
DSC_0497
DSC_0522
DSC_0522
DSC_0523
DSC_0523
DSC_0525
DSC_0525
DSC_0534
DSC_0534
DSC_0538
DSC_0538
DSC_0540
DSC_0540
DSC_0541
DSC_0541
DSC_0552
DSC_0552
DSC_0557
DSC_0557
Previous Next Play Pause
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
 

Наші партнери

www.prostopros.ru