Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі, приєднуйтесь до «Дня Науки» у ДонНУЕТ! Рекомендовані

19 квітня 2018, 3:04 pm

«Виходячи за рамки!»

Запрошуємо на «День Науки» у Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, який відбудеться у п’ятницю, 20 квітня. Початок реєстрації учасників о 9:00.

Шановні учні! Одним із найважливіших етапів у вашому житті є вибір майбутньої професії. Якщо ви обожнюєте подорожувати, вам подобається рахувати і ви знаєте як економити, або ви хочете у майбутньому створити свій власний бізнес, чи вашим улюбленим предметом у школі є англійська або будь-яка інша іноземна мова – ми чекаємо на Вас!

О 12:00 актова зала вишу збере учасників Дня Науки для святкового концерту та урочистого нагородження!

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа