ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402 ДонНУЕТ

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

Друзі, приєднуйтесь до «Дня Науки» у ДонНУЕТ! Рекомендовані

19 квітня 2018, 3:04 pm

«Виходячи за рамки!»

Запрошуємо на «День Науки» у Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, який відбудеться у п’ятницю, 20 квітня. Початок реєстрації учасників о 9:00.

Шановні учні! Одним із найважливіших етапів у вашому житті є вибір майбутньої професії. Якщо ви обожнюєте подорожувати, вам подобається рахувати і ви знаєте як економити, або ви хочете у майбутньому створити свій власний бізнес, чи вашим улюбленим предметом у школі є англійська або будь-яка інша іноземна мова – ми чекаємо на Вас!

О 12:00 актова зала вишу збере учасників Дня Науки для святкового концерту та урочистого нагородження!

www.prostopros.ru