ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402 ДонНУЕТ

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

Вітаємо з І місцем у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт! Рекомендовані

18 квітня 2018, 12:27 pm

Вітаємо студентку спеціальності «Економіка підприємства» Макєєву Олександру Олегівну з нагородженням дипломом І ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка і управління в сфері торгівлі»!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.10.2017 р. № 13646 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» Харківський державний університет харчування і торгівлі призначено базовим закладом вищої освіти з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка і управління в сфері торгівлі».

5-6 березня 2018 р. відбувся ІІ етап ІІ туру конкурсу. До участі у підсумковій конференції було запрошено 21 авторів-студентів з різних закладів вищої освіти України. В цілому, до участі в Конкурсі було представлено 73 наукові роботи.

Олександра Макєєва представила наукову роботу на тему: «БІЗНЕС-МОДЕЛЮВАННЯ ЯК ОСНОВА СТРАТЕГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТОРГІВЕЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ».

Вітаємо Олександру та її наукового керівника к.е.н., старшого викладача кафедри підприємництва і торгівлі Роженко Олександру Вікторівну зі значним досягненням.

наші переможці))

www.prostopros.ru