Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Студенти ДонНУЕТ долучились до стипендіального конкурсу «Майбутнє туристичної галузі України» Рекомендовані

17 квітня 2018, 1:26 pm

13 квітня на базі географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся ІІ етап стипендіального конкурсу «Майбутнє туристичної галузі». Організатором виступив національний туроператор Travel Professional Group. Конкур проводиться з 2012 року, метою якого є активізація науково-дослідної роботи студентів, залучення молодих, амбітних людей в розвиток туристичної галузі.

За результатами І етапу, до захисту перед професійним журі були допущені 12 проектів студентів українських вузів, присвячені актуальним питанням розвитку туристичного бізнесу та туристичної галузі.

Донецький національний університет економіки та торгівлі імені Михайла Туган-Барановського було репрезентовано двома науковими роботами студентів 3 курсу спеціальності «Туризм». Так, Зубенко Юлія під керівництвом к.і.н., доцента кафедри міжнародної економіки та туризму Романухи Олександра Миколайовича представила роботу під назвою «Роль музеїв у формуванні туристичного потоку США», яка викликала значний інтерес у журі конкурсу та аудиторії. Інноваційні технології розвитку туризму було висвітлено у проекті «Імперативи технологій розвитку міжнародного ринку туристичних послуг» Вишнивецького Кирила, керівництво здійснювала завідувач кафедри міжнародної економіки та туризму, д.е.н. Горіна Ганна Олександрівна.

Автори робіт від ДонНУЕТ отримали дипломи лауреатів конкурсу та можливість працевлаштування в компанії Travel Professional Group.

(1 Голосувати)

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа