У ДонНУЕТ пройшла відкрита лекція "Основи менеджменту" Рекомендовані

16 квітня 2018, 12:10 pm

5 квітня 2018 року викладачем кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування, кандидатом економічних наук, доцентом Ястремською Наталею Миколаївною в рамках навчального процесу було проведене відкрите лекційне заняття для студентів спеціальності «Менеджмент» денної форми навчання з дисципліни «Основи менеджменту» за темою «Інформація та комунікації в менеджменті».

Основні питання розглянуті під час лекції розкривають сутність інформації та її роль в менеджменті, класифікацію інформації, поняття і роль, види і форми комунікації, комунікаційний процес, елементи та етапи процесу, перешкоди в комунікаціях.

Запропоновані питання, охоплювали багато граней теми, були достатньо наочними, використовували набуті знання із попередніх лекційних занять. Викладання матеріалу відбувалось із використанням елементів проблемного викладання, що надало можливості студентам отримати значний обсяг професійних знань.

Студенти активно брали участь у вирішенні ситуаційних завдань та отримали практичні навички щодо класифікації різних видів інформації, виявленні та подоланні комунікаційних бар’єрів.

До специфічних завдань, які були реалізовані під час відкритої лекції можна віднести публічну демонстрація власного досвіду викладача, визначення ефективності лекційної майстерності, передавання власного досвіду колегам у викладанні дисципліни.

На відкритій лекції були присутні: завідувач кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування, кандидат економічних наук, доцент Приймак Н.С.; кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Барабанова В.В., кандидат економічних наук, ст. викладач кафедри підприємництва і торгівлі Роженко О.В., студенти гр. МН-15, ЛОГ-15, МН-16с.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11