Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ! Рекомендовані

13 квітня 2018, 12:35 pm

Якщо Ви не зареєструвалися на ЗНО з математики, у Вас є можливість вступу до Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського на небюджетні пропозиції, тобто на контракт, без сертифікату з математики із наступним набором сертифікатів:

1. українська мова та література;
  2. історія України;
  3. іноземна мова або географія;.

Використовуйте усі існуючі можливості, передбачені Правилами прийому, при подачі заяв для вступу до Університету у 2018 році!

ПОЧАТОК ПРИЙОМУ ЗАЯВ – 12 липня 2018 р.

Докладніше ТУТ – http://donnuet.edu.ua/index.php/nauka/oholoshennia/1414-ahyt-lyst/file

За додатковою інформацією звертайтеся до приймальної комісії ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського.

Адреса та контакти : 50005 Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Трамвайна, 16, к. 310.

Тел.: +38(056) 409-77-86; +38 (068) 222-60-54; +38(099) 001-20-84.

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа