ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402 ДонНУЕТ

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

Викладачі ДонНУЕТ - члени конкурсного журі у КЦМГ Рекомендовані

13 квітня 2018, 11:11 am

12 квітня 2018 року викладачі ДонНУЕТ - Удовіченко Ганна Михайлівна (к.пед.н., доцент кафедри іноземної філології та перекладу) та Горбарук Ірина Сергіївна (асистент кафедри українознавства) - стали почесними членами журі інтерактивного конкурсу "Я і світ моїх захоплень", який проводився за ініціативою директора Криворізької Центрально-Міської гімназії Євгенії Володимирівни Хабло.

Дякуємо за плідну співпрацю та бажаємо подальших нових звершень на шляху виховання української молоді!

www.prostopros.ru