Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Викладачі ДонНУЕТ - члени конкурсного журі у КЦМГ Рекомендовані

13 квітня 2018, 11:11 am

12 квітня 2018 року викладачі ДонНУЕТ - Удовіченко Ганна Михайлівна (к.пед.н., доцент кафедри іноземної філології та перекладу) та Горбарук Ірина Сергіївна (асистент кафедри українознавства) - стали почесними членами журі інтерактивного конкурсу "Я і світ моїх захоплень", який проводився за ініціативою директора Криворізької Центрально-Міської гімназії Євгенії Володимирівни Хабло.

Дякуємо за плідну співпрацю та бажаємо подальших нових звершень на шляху виховання української молоді!

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа