Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Запрошуємо на поетичну зустріч "На Трамвайній" Рекомендовані

30 листопада -0001, 2:02 am

Вже цієї п’ятниці, 13 квітня, у бібліотеці ДонНУЕТ зустрінуться, аби говорити відверто.

Поетична зустріч «На Трамвайній» запрошує всіх бажаючих!

Молодь і працівники вишу будуть ділитися улюбленими віршами о 14:00. Весіння пора завжди є джерелом натхнення, яке занурює в особливу атмосферу.

На творчій зустрічі лунатимуть вірші й романси.

Якщо Ви хочете приєднатися, то звертайтеся до Марини Іванівни Мачульської або Лесі Ярославівни Протасенко.

Чи приходьте до бібліотеки вишу (надсилайте/приносьте твори та залиште свою контактну інформацію).

Долучайтеся до прекрасного і приходьте на поетичну зустріч «На Трамвайній» у ДонНУЕТ.

«У вазах строф цвітуть слова пахучі, мов квіти»

Вірш про вірші. Б.-І. Антонич

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа