Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Перенесення відкритого заняття! Рекомендовані

11 квітня 2018, 5:59 am

У зв’язку з тим, що студенти групи ЕП-15 та ЕПЗП-15 12.04.018 року їдуть на науково-практичну екскурсію до Криворізького аеропорту, відкрите заняття з дисципліни "Управління витратами" за темою "Оптимізація операційної системи підприємства за критерієм витрат", викладач - кандидат економічних наук, старший викладач кафедри підприємництва і торгівлі Роженко Олександра Вікторівна переноситься на 26.04.2018 року, о 12.30 в аудиторії 311 Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа