Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

"Show Must Go On" у ДонНУЕТ Рекомендовані

30 листопада -0001, 2:02 am

Кожної середи о 13:00 в актовій залі вишу проходитимуть інтерактивні заняття «Школи шоуменів».

Вікіпедія подає тлумачення поняття «шоумен», як ведучого, чи організатора шоу. Ключовим значенням у всіх словниках, які роз’яснюють цей термін є видовищність, розвага.

Кожен з нас може згадати не дуже вдале свято, де починали сумувати гості. Знайомо? «Школа шоуменів» на базі ДонНУЕТ виправить цю прикрість, адже починати змінювати світ треба з себе!

Вас навчать найголовнішим і найцікавішим тонкощам риторики, допоможуть подолати страх сцени та навчать імпровізувати.

Приходь до нашої студії! Хтозна, можливо саме Ти врятуєш цей світ від нудьги!

Керівник проекту: Протасенко Л. Я.

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа