Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Вокальна студія "Нові голоси" у ДонНУЕТ збирає компанію Рекомендовані

30 листопада -0001, 2:02 am

Приходь щосереди о 12:00 до актової зали ДонНУЕТ і стань ближче до своєї мрії!

Майстерне володіння голосом – це мета багатьох із нас. У студії естрадного вокалу «Нові голоси» Вас навчать керувати своїм голосом і надавати йому різні фарби й відтінки, збільшать вокальний діапазон. Набуті навички роботи з мікрофоном  дадуть Вам можливість виступати на різноманітних фестивалях і конкурсах!

Вчені встановили: під час співу в мозку людини виробляються особливі хімічні сполуки, які викликають почуття радості та заспокоєння.

Співаючи, в людський організм надходить значна кількість кисню, що призводить до покращення кровообігу, нормалізації серцебиття і зниження артеріального тиску. Активізується діяльність головного мозку, в результаті чого поліпшується пам'ять.

Спів має істотний вплив на нервову систему й психіку людини. Співаючи, ми покращуємо здатність концентруватися. Спів стабілізує психіку, зменшує вплив стресу, допомагає подолати депресію.

Отже, співаючи, ми стаємо здоровішими, розумнішими й більш гармонійними.

Запрошуються всі бажаючі, а також ті, хто бачить себе у ролі ді-джея!

Керівник вокальної студії: Протасенко Л. Я.

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа