Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Музей – не просто історія! Рекомендовані

10 квітня 2018, 11:51 am

6 квітня 2018 р. кафедрою маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування було організовано виїзну екскурсію до музею ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Студенти академічних груп МН-15, МН-16с, ЛОГ-15 та асистент кафедри Шаповалова Інесса Вадимівна, а також усі бажаючі студенти відвідали цей захід.

Основою розповіді директора музею Ренькас Наталі Володимирівни стало не тільки саме підприємство, а й витоки українського господарства та історія самого міста Кривий Ріг. Розповідь про його минуле і сьогодення була дуже цікавою, завдяки чому можна було поринути та відчути чим воно живе та дихає.

У музеї обладнано три зали, які дозволили у широкому форматі подивитися на процес виробництва. У першій залі, яка має назву історичної,  показані витоки українського господарства, історія міста та початок видобутку руди у ньому, дата народження самого підприємства та складні довоєнні та післявоєнні часи, які торкнулися господарської діяльності заводу. У другій залі – зала досягнень сучасності, продемонстровані здобутки підприємства, соціальна та екологічна політика, охорона праці, проект співробітництва з виконкомом міста, а також експонати з полярної станції «Академік Вернадський», де працював, у минулому співробітник підприємства, видатний полярник та почесний громадянин міста Микола Іванович Маковей. Третя виробнича зала демонструє особливості сучасних технологій виробництва, безпосередньо сам процес виробництва сталі, що має повний технологічний цикл від видобутку руди на кар’єрі та у шахтах до виходу готової продукції у вигляді різних металевих виробів.

Студенти охоче слухали та запитували про усі нюанси функціонування підприємства, які цікавили їх впродовж всього заходу та отримали вичерпні компетентні відповіді.

Загалом екскурсія була дуже цікавою і всі, хто відвідав цей захід залишилися задоволеними і натхненними.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа