Відкрите практичне заняття з дисципліни «Процеси і апарати харчових виробництв» на кафедрі ЗІДО Рекомендовані

7 квітня 2018, 5:21 pm

В рамках навчального процесу викладачами кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Процеси та апарати харчових виробництв», під час якого за допомогою сучасного устаткування та вимірювальних приладів, досліджувалися електрофізичні методи обробки харчових продуктів. Лектор курсу «Процеси і апарати харчових виробництв» - старший викладач Шеїна А.В.

У якості дослідників мали можливість відчути себе студенти спеціальності «Галузеве машинобудування», які чудово справилися з поставленими задачами, активно брали участь у дослідах та отримали практичні навички експлуатації обладнання з інфрачервоним випромінюванням.

Технології приготування їжі в полі ІЧ-нагріву значно відрізняються від традиційних методів теплової обробки харчових продуктів і, недаремно,їх називають інноваційними. Все частіше таке устаткування зустрічається на підприємствах харчової промисловості та ресторанного господарства. Під час роботи студенти мали можливість на практиці дослідити особливості приготування м'ясної продукції, використовуючи гриль-cаламандра фірми GGMGastro (Німеччина)  та сучасні вимірювальні прилади.

Окрім студентів на занятті були присутні завідувач кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання Возняк А.В., професор Хорольський В.П., викладачі кафедри Омельченко О.В., Перекрест В.В., Островчук О.О.

Відмітимо, що проведення  відкритого практичного заняття поклало початок роботи  фізичної лабораторії, яка  функціонуватиме в ДонНУЕТ з цього року. Впевнені, що попереду нас чекає багато цікавих інноваційних дослідницьких проектів та впровадження їх в навчальний процес.