Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Вітаємо нових докторів наук у ДонНУЕТ! Рекомендовані

3 квітня 2018, 11:53 am

Щиро вітаємо із значним науковим досягненням Кожухову Тетяну Валеріївну та Слободянюк Наталю Олександрівну!

Рішенням Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 20 березня 2018 року Кожуховій Тетяні Валеріївні був присуджений науковий ступінь доктора наук в галузі «Економічні науки» за спеціальністю 08.00.02 «Світове господарство і міжнародні економічні відносини».

Рішенням Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 20 березня 2018 року Слободянюк Наталі Олександрівні був присуджений науковий ступінь доктора наук в галузі «Економіні науки» за спеціальністю 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством».

Бажаємо нашим професіоналам міцного здоров’я, життєвої наснаги, творчого натхнення та нових перемог! Прийміть наші найщиріші вітання!

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа