Перемога у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво» Рекомендовані

3 квітня 2018, 10:34 am

Вітаємо студентку спеціальності «Економіка підприємства» Плотницьку Вероніку Валеріївну з нагородженням дипломом ІІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво»!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.10.2017 р. № 13646 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» Житомирський державний технологічний університет призначено базовим закладом вищої освіти з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво».

22-23 березня 2018 р. відбувся ІІ етап ІІ туру конкурсу. До участі у підсумковій конференції було запрошено 37 авторів-студентів з 31 закладу вищої освіти України. В цілому, до участі в Конкурсі було представлено 108 наукових робіт 124 авторів з 51 закладу вищої освіти України.

Вероніка Плотницька представила наукову роботу на тему: «Формування стратегії антикризового управління підприємством».

Розробка моделей антикризової стратегії розвитку підприємства, які забезпечують його збереження у складних фінансово-економічних умовах та його подальше стабільне функціонування, актуалізується в умовах соціально-економічної турбулентності й кризового стану економіки України та сформованими несприятливими умовами для ведення бізнесу, які часто унеможливлюють ефективне та стабільне функціонування торговельних підприємств.

Вітаємо Вероніку та її наукового керівника к.е.н., доцента кафедри підприємництва і торгівлі Єрмак Світлану Олександрівну зі значним досягненням.

диплом
(1 Голосувати)