Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Про перемогу у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності ПТБД Рекомендовані

3 квітня 2018, 10:00 am

29-30 березня 2018 р. в Одеському національному політехнічному університеті на базі кафедри підприємництва і торгівлі було проведено Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність». На конкурс дипломних робіт освітнього рівня магістр було надіслано 104 роботи з 39 вищих навчальних закладів та з 20 міст України.

Журі у кількості 23 осіб складалося з представників 15 ВНЗ.

За результатами конкурсу студентка 2-го курсу магістратури Бугаєнко Олександра Віталіївна нагороджена дипломом І ступеня за виконану роботу на тему: "Моніторинг фінансового стану і розробка антикризової фінансової стратегії підприємства". Студентка 2-го курсу магістратури Романюк Катерина Костянтинівна нагороджена грамотою за перемогу у номінації "За найвищий економічний ефект від проектних пропозицій" за виконану роботу на тему: "Управління поточними витратами в умовах антикризового регулювання стану підприємства".

Бажаємо дівчаткам подальших успіхів у житті та нових досягнень!!!

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа