У ДонНУЕТ було проведено відкриту лекцію за темою "Стимулювання збуту в системі маркетингових комунікацій " Рекомендовані

30 березня 2018, 12:05 am

27.03.2018 року викладачем кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування, кандидатом економічних наук, доцентом Булгаковою Оленою Валеріївною було проведено відкрите лекційне заняття для студентів спеціальності «Маркетинг» денної форми навчання  з дисципліни "Маркетингові комунікації" за темою " Стимулювання збуту в системі маркетингових комунікацій".

Підчас відкритої лекції було розглянуто сутність, цілі та завдання стимулювання збуту в рамках маркетингових комунікацій, алгоритм розробки програми стимулювання збуту, особливості стимулювання збуту на різних етапах життєвого циклу товарів, види та засоби стимулювання збуту.

Викладання матеріалу відбувалось із використанням елементів проблемного викладання, що надало можливості студентам отримати значний обсяг професійних знань.

Поряд із суто навчальними завданнями цього заняття, було реалізовано такі специфічні завдання: публічна демонстрація власного досвіду викладача, визначення ефективності лекційної майстерності, передавання власного досвіду колегам у викладанні дисципліни.

На відкритій лекції були присутні:

Директор ННІУА, кандидат економічних наук, доцент Каминський П.Д.

Завідувач кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування, кандидат економічних наук, доцент Приймак Н.С.

Кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Ястремська Н.М.

Кандидат економічних наук, ст.викладач кафедри підприємництва і торгівлі Роженко О.В.

(1 Голосувати)