Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Детальніше

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Практичний тренінг для фахівців харчової промисловості у ДонНУЕТ Рекомендовані

29 березня 2018, 6:09 pm
Категорія Оголошення
Прочитано 348 разів

22 березня на базі технологічної лабораторії кафедри ТРГ та ГРС відбувся практичний тренінг для фахівців харчової промисловості та ресторанного господарства, який проводили технологи міжнародної компанії «Зееландія».

 

У заході взяли участь головні спеціалісти провідних кондитерських підприємств м. Кривий Ріг та Криворізького району, викладачі та студенти кафедри ТРГ та ГРС. Семінар було присвячено виготовленню пасхальної випічки з використанням сучасних харчових сумішей. Всі учасники отримали практичні навички та величезне задоволення від спілкування.

Компанія «Зееландія» є постачальником високоякісної продукції для кондитерської та хлібної галузі. Вся продукція компанії сертифікована та повністю відповідає вимогам ISO 9001, HACCP, BRC та IFS. ISO - 9001.

Дякуємо за досвід та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6
Оцініть матеріал!
(3 голосів)
 

Наші партнери

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа