ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402 ДонНУЕТ

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

Практичний тренінг для фахівців харчової промисловості у ДонНУЕТ Рекомендовані

29 березня 2018, 6:09 pm

22 березня на базі технологічної лабораторії кафедри ТРГ та ГРС відбувся практичний тренінг для фахівців харчової промисловості та ресторанного господарства, який проводили технологи міжнародної компанії «Зееландія».

У заході взяли участь головні спеціалісти провідних кондитерських підприємств м. Кривий Ріг та Криворізького району, викладачі та студенти кафедри ТРГ та ГРС. Семінар було присвячено виготовленню пасхальної випічки з використанням сучасних харчових сумішей. Всі учасники отримали практичні навички та величезне задоволення від спілкування.

Компанія «Зееландія» є постачальником високоякісної продукції для кондитерської та хлібної галузі. Вся продукція компанії сертифікована та повністю відповідає вимогам ISO 9001, HACCP, BRC та IFS. ISO - 9001.

Дякуємо за досвід та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

www.prostopros.ru