Практичний тренінг для фахівців харчової промисловості у ДонНУЕТ Рекомендовані

29 березня 2018, 6:09 pm

22 березня на базі технологічної лабораторії кафедри ТРГ та ГРС відбувся практичний тренінг для фахівців харчової промисловості та ресторанного господарства, який проводили технологи міжнародної компанії «Зееландія».

У заході взяли участь головні спеціалісти провідних кондитерських підприємств м. Кривий Ріг та Криворізького району, викладачі та студенти кафедри ТРГ та ГРС. Семінар було присвячено виготовленню пасхальної випічки з використанням сучасних харчових сумішей. Всі учасники отримали практичні навички та величезне задоволення від спілкування.

Компанія «Зееландія» є постачальником високоякісної продукції для кондитерської та хлібної галузі. Вся продукція компанії сертифікована та повністю відповідає вимогам ISO 9001, HACCP, BRC та IFS. ISO - 9001.

Дякуємо за досвід та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!