Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

«Досвід минулого – погляд у майбутнє» у Маріупольському коледжі ДонНУЕТ Рекомендовані

30 листопада -0001, 2:02 am

15 березня до п’ятидесятиріччя Маріупольського коледжу ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського відбулася міжрегіональна студентська науково-практична конференція «Досвід минулого – погляд у майбутнє».

Директорка Маріупольського коледжу економіки і торгівлі імені Туган-Барановського, Каріна Юріївна Шерстюкова, зауважила: «Велика кількість учасників! Взяли участь 126 студентів зі своїми доповідями та 77 керівників».

Конференція була присвячена імені видатного вченого, економіста і соціолога Михайла Івановича Туган-Барановського. Студенти зі своїми кураторами провели власні наукові дослідження у 7 різних напрямках та запропонували свої варіанти рішення соціальних та економічних проблем.

Одна зі студенток зазначила, що на підготовку було витрачено багато часу і що свої проекти молодь презентує з гордістю.

Вітаємо колег!

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа