ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402 ДонНУЕТ

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

«Досвід минулого – погляд у майбутнє» у Маріупольському коледжі ДонНУЕТ Рекомендовані

30 листопада -0001, 2:02 am

15 березня до п’ятидесятиріччя Маріупольського коледжу ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського відбулася міжрегіональна студентська науково-практична конференція «Досвід минулого – погляд у майбутнє».

Директорка Маріупольського коледжу економіки і торгівлі імені Туган-Барановського, Каріна Юріївна Шерстюкова, зауважила: «Велика кількість учасників! Взяли участь 126 студентів зі своїми доповідями та 77 керівників».

Конференція була присвячена імені видатного вченого, економіста і соціолога Михайла Івановича Туган-Барановського. Студенти зі своїми кураторами провели власні наукові дослідження у 7 різних напрямках та запропонували свої варіанти рішення соціальних та економічних проблем.

Одна зі студенток зазначила, що на підготовку було витрачено багато часу і що свої проекти молодь презентує з гордістю.

Вітаємо колег!

www.prostopros.ru