Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт! Рекомендовані

30 листопада -0001, 2:02 am
Категорія Новини

Вітаємо студента спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Степаненка Владислава Олеговича з нагородженням дипломом ІІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом»!

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара є базовим вищим навчальним закладом за зазначеним напрямом.

Підсумкова науково-практична конференції відбулася 23 березня цього року, в ході якої обґрунтували авторську позицію та представили свої наукові доповіді 15 студентів. Учасники були відібрані конкурсною комісією на підставі рецензування 57 студентських наукових робіт з усіх регіонів України.

Владислав Степаненко представив наукову роботу на тему: «Конкурентоспроможність морської інфраструктури України в умовах євроінтеграції». Актуальність дослідження обумовлюється розробленням рекомендацій щодо інтеграції морської інфраструктури України до ЄС, як чинника підвищення якості морських портів та збільшення зовнішньоторговельного потенціалу та засобу підвищення конкурентоспроможності морської інфраструктури України.

Вітаємо Владислава та його наукового керівника  к.е.н., старшого викладача кафедри міжнародної економіки та туризму Дорофєєву Христину Михайлівну зі значним досягненням.

Бажаємо подальших наукових і творчих успіхів!

(1 Голосувати)
Детальніше в цій категорії: « Перелік конкурсних предметів