Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Вітаємо з перемогою! Рекомендовані

26 березня 2018, 8:08 am

Вітаємо студентку спеціальності 242 «Туризм» Лавріненко Дар’ю Михайлівну з нагородженням дипломом другого ступеня за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт зі спеціальності «Туризм»!

20 березня 2018 р. на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбулась підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт зі спеціальності «Туризм». Свої наукові доповіді представили 22 студенти з 20 вищих навчальних закладів України, які були відібрані конкурсною комісією на підставі рецензування та відкритого обговорення з 95 студентських наукових робіт з усіх регіонів України.

Лавріненко Дар’я представила науково роботу на тему: «Конкурентоспроможність України на світовому ринку туристичних послуг», актуальність та своєчасність якої підтверджується переосмисленням ролі туристичної галузі в інтеграційних та глобалізаційних процесах, застосуванням туризму для розвитку взаємовигідних та паритетних економічних, торговельних та дипломатичних відносин.

Вітаємо Дар’ю та її наукового керівника д.е.н., доцента, завідувача кафедри міжнародної економіки та туризму Горіну Ганну Олександрівну зі значним досягненням і бажаємо подальших наукових та творчих успіхів!

Вітаємо ;)
(1 Голосувати)

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа